Головна - Місто - Лесь Подерв’янський виступить із концертом у Харкові
…

Лесь Подерв’янський виступить із концертом у Харкові

Агенція з організації концертів ARTLIVE повідомила про виступ сатирика Леся Подерев’янського у Харкові:

«11 квітня відбудеться яскравий концерт культового класика Леся Подерв’янського. Цього вечора прозвучать невмирущі п’єси Леся та улюблені твори знайомі ще з дитинства», — пишуть на Facebook-сторінці заходу.

До програми «Класичні п’єси та новітні оповідання» увійдуть твори «Кацапи», «Гамлет», «Нірвана», а також абсолютно нові роботи.

«Знову прекрасний автор дивуватиме віртуозним володінням живим і витонченим українським матом. А ще — обов’язково торкнеться найболючішого: повномасштабної війни, розв’язаної в Україні Росією. Тож буде чимало приводів для щирого гучного сміху, а також для глибоких філософських роздумів», — обіцяють організатори.

Концерт відбудеться у Театрально-концертному центрі (мала сцена ХНАТОБу), за адресою: вул. Сумська, 25. Початок — 11 квітня о 18.00.

Квитки доступні онлайн, ціна 350 до 690 гривень. Частину коштів передадуть на потреби українським військовим.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк