Місто
200-кілометровий марафон із Північної Салтівки, Міша Крупін, «Друга Ріка» і Лесь Подерв’янський. Що у програмі фестивалю ЛЮТИЙ LIFE?

З 27 по 28 лютого на YouTube-каналі організації Kharkiv Media Hub пройде 40-годинний безперервний онлайн-марафон ЛЮТИЙ LIFE.

«Люк» поспілкувався з адміністраторкою Kharkiv Media Hub Олександрою Фроловою про те, кого можна буде побачити і почути в прямому етері в межах цього заходу.

З 27 по 28 лютого на YouTube-каналі організації Kharkiv Media Hub пройде 40-годинний безперервний онлайн-марафон ЛЮТИЙ LIFE.

«Люк» поспілкувався з адміністраторкою Kharkiv Media Hub Олександрою Фроловою про те, кого можна буде побачити і почути в прямому етері в межах цього заходу.

Яка ідея заходу?

Команда Kharkiv Media Hub організовує захід ЛЮТИЙ LIFE, аби показати, як Харків і харків’яни проявляють себе через творчість і як працюють на Перемогу.

«Цей рік, від лютого до лютого [початку повномасштабного вторгення і дотепер, — «Люк»], багато що змінив. — пояснює мету заходу Олександра Фролова.

У такий спосіб, через медіа-марафон, ми хочемо показати всій країні і всьому світу, як наш регіон, наші люди проявляють себе через українські громади, партнерства, творчість, безперервну роботу на Перемогу і показують, що разом ми маємо намір та сили здолати ворога і захистити нашу свободу». 

Афіша ЛЮТИЙ LIFE

Що у програмі? 

ЛЮТИЙ LIFE — це 40 годин безперервного етеру, який складатиметься з декількох частин:

«Цю нереальну відстань бігтимуть троє спортсменів-волонтерів: Григорій Щербань, Павло Рибарук та Юлія Мележик. Ми будемо спостерігати за цими залізобетонними людьми під час включень з дистанції в прямому етері», — йдеться на Facebook-сторінці заходу.

«Деякі музиканти проявили ініціативу приїхати до Харкова з інших міст. Серед них — автори треку “Доброго вечора, ми з України” PROBASS ∆ HARDI, “Культурний десант” за участі Колі Серги, Павла Вишебаби, Мойсея Бондаренка та Міші Крупіна, гурт OT VINTA.

Онлайн долучаться, наприклад, Лесь Подерв‘янський, Pianoбой, “Друга Ріка” та Олег Скрипка. Насправді, цей список кожного дня доповнюється, бо все більше артистів зацікавлені у підтримці нашої ідеї», — розповідає Олександра Фролова.

«Це розмови про те, як ми всі прожили цей рік повномасштабної війни та ким ми стали; до якого майбутнього прямуємо всі разом. — каже Олександра.

Серед них будуть як і відомі усім імена, так і ті, чиї історії хтось, можливо, почує вперше. Кожен з них — герой боротьби за свободу України на своєму фронті. Поки що зберігаємо інтригу, хто саме».

«Протягом усього етеру глядач бачитиме на екрані QR-код, який приведе їх на нашу благодійну платформу, — пояснює Олександра. — Там кожен зможе обрати з переліку організацію, якій хоче задонатити: від харківських благодійних фондів, що займаються евакуацією з гарячих точок, до громадських організацій, які збирають на дрони чи допомагають внутрішньо-переміщеним особам». 

Як і коли долучитись до прямого етеру?

Участь в онлайн-марафоні безкоштовна. Потрібно тільки підписатись на YouTube-канал Kharkiv Media Hub і стежити за оновленнями.

Початок трансляції — 27 лютого о 8:45. Етер триватиме 40 годин.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.