Підтримай «Люк»!

«Люк» — це незалежне медіа про Харків.

Ніхто не впливає на нашу редакційну політику, крім нас самих. Ми не маємо за спиною подушку безпеки у вигляді олігарха, депутата або політичної партії з потужними фінансовими можливостями.

Частину редакційних витрат ми компенсуємо за рахунок партнерських проєктів та продажу мерчу. Іноді ми користуємось допомогою волонтерів, виконуємо багато різноманітних задач та працюємо над декількома проєктами одночасно, щоб покривати весь обсяг задач, які стоять перед нашим ЗМІ. 

Нам хочеться залучати до цієї історії більше класних фахівців і фахівчинь (авторів, дизайнерів, відеографів, SMM-менеджерів, тощо), збільшувати кількість контенту, урізноманітнювати його тематику та формати. Ми маємо багато планів та ідей, які хочемо реалізувати.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у розвиток харківського медіа про культуру. 

Щомісячну підтримка видання від патронів, допоможе нам і далі тримати курс на якісну журналістику без клікбейта, чорнухи та низькосортної реклами. Або просто нагадає нам: “Те що ви робите – важливо”.

Завдяки вашій підтримці ми будемо розвиватись та ставати кращими. У якості подяки обіцяємо називати дітей і зірки на вашу честь.

Вже зараз нашими патронами є: Andrey Kozhurov / Gleb Naumenko / Ivan Holiakov / Jacob Tvardovsky / Дима Дытюк / Masha Shumiatska / Max Ivanov / Ada / Andrii Kravchenko / Glib Danylenko / Ivan Puhachov / Liza Lobster / Platon Dmitriyev / Roman Vydro / Yevheniia Bagma / Екатерина Буровова / Galyna Uvarova / Alex Korvin / Ася Шевцова / Катерина Свірідова / Daryna Smyrnova

У будь-який час ви можете підтримати «Люк» будь-якою зручною для вас сумою.

Підтримайте «Люк» саме зараз!