Підтримай «Люк»!

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ніхто не впливає на нашу редакційну політику, крім нас самих. Ми не маємо за спиною подушку безпеки у вигляді олігарха, депутата або політичної партії з потужними фінансовими можливостями.

Частину редакційних витрат ми компенсуємо за рахунок партнерських проєктів та продажу мерчу. Іноді ми користуємось допомогою волонтерів, виконуємо багато різноманітних задач та працюємо над декількома проєктами одночасно, щоб покривати весь обсяг задач, які стоять перед нашим ЗМІ. 

Нам хочеться залучати до цієї історії більше класних фахівців і фахівчинь (авторів, дизайнерів, відеографів, SMM-менеджерів, тощо), збільшувати кількість контенту, урізноманітнювати його тематику та формати. Ми маємо багато планів та ідей, які хочемо реалізувати.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у розвиток харківського медіа про культуру. 

Щомісячна підтримка видання від патронів допоможе нам і далі тримати курс на якісну журналістику без клікбейта, чорнухи та низькосортної реклами. Або просто нагадає нам: «Те, що ви робите, — важливо».

Завдяки вашій підтримці ми будемо розвиватись та ставати кращими. У якості подяки обіцяємо називати дітей і зірки на вашу честь.

Наші суперпатрони:

Anton & Lili from Pakufuda

Galyna Uvarova

Ivan Puhachov

Нашими патронами також є:

Igor / Andrey Kozhurov / Constantine Brit / Darya Chernyavskaya / Daryna Smyrnova / Gleb Naumenko / Invisible_Baker / Iryna Babaskina / Ivan Holiakov / Kate Shcherbak / Maciej Drągowski / Masha Shumiatska / Nadiia Balaian / Oleksii Zelenskyi / Oleksiy Syvokon /
Olena Dzhurina
/ Olga Sokolovska / Sofiia Yenina / Vera Chernygina / Vladimir Demenkov / Yura Bazaka / Zemlyanika Anna / Дима Дытюк / Игорь Ключник / Alex Korvin / Andrii Kravchenko / Anton Sukhonosenko / Bima_Krabolov / Daria Siedykh / Dariya Yaroshenko / Dasha Merabet / Denys Piven / Dmytro Filatov / Dyko / Eva Ruzhytska / Glib Danylenko / Grandboum / Inga Loginova / Katerina Sviridova / Kirill Vinnik / Liza Lobster / Moyastrela / Pandikidis / Platon Dmitriyev / Roksa ninjah / Roman Vydro / Ruslan Sukhanov / Sankarea / Tatyana S / Valerie Yemets / Viacheslav Guzhov / Volodymyr Bochko / Yevheniia Bagma / Ася Шевцова / Вікторія Нестеренко / Екатерина Буровова / Катерина Войчук / Настя Попова / Наталя Сербенюк / Наташа Кузьменко / Олександр Василенко / Ольга Васіна / Юрек Якубов

Також у будь-який час ви можете підтримати «Люк» будь-якою зручною для вас сумою.

Підтримайте «Люк» саме зараз!