Головна » У просторі «Уява» відкриється виставка «Об берег»

У просторі «Уява» відкриється виставка «Об берег»

Час прочитання: 2 хв

У харківському просторі для юнаків та юначок «Уява» відкриється виставка «Об берег», присвячена маріупольським тетраподам.

«Люк» розповідає про це детальніше.

Що відомо?

Центральним образом виставки «Об берег» є маріупольський тетрапод. Зазвичай він захищає узбережжя від хвиль, проте виставка пропонує розглянути цей образ як надувний і крихкий символ, що змушує замислитися над значенням відчуття безпеки.

Відкриття виставки проводитиме Неллі Мінасова — мисткиня, яка працює з темами адаптації, пам’яті та переміщення. У своїх роботах вона цікавиться тим, як під впливом історичних подій і досвіду змінюється ставлення до звичних речей, просторів та уявлень про безпеку.

Під час відкриття виставки Неллі Мінасова розповість гостям про те, як тетраподи стали одним із символів Маріуполя. Також мисткиня поділиться подробицями створення проєкту та його сенсами в сучасному контексті.

«Виставка залишатиметься живою й відкритою до нових історій: кожен і кожна зможе долучитися до Дошки спогадів, надіславши власні фотографії з тетраподами. Так спільними спогадами й досвідом проєкт продовжить рости», — наголошують організатори.

З повною інформацією про виставку можна ознайомитися за посиланням.

об берег виставка

Читайте також:


Як потрапити на виставку?

Відкриття виставки відбудеться 4 липня о 17:00 у просторі «Уява» за адресою вул. Костомарівська, 2. Сама виставка триватиме протягом місяця.

Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією. Щоб подивитися виставку в інші дні, бажаючі можуть написати організаторам в Instagram.

Текст і обкладинки — Олексій Содома


Текст створено ГО «Люк — медійна група»  за підтримки Фонду «Аскольд і Дір», що адмініструється ІСАР Єднання в межах проєкту «Сильне громадянське суспільство України — рушій реформ і демократії» за фінансування Норвегії та Швеції. Зміст публікації є відповідальністю ГО «Люк — медійна група» та не є відображенням поглядів урядів Норвегії, Швеції або ІСАР Єднання.


Поділитись в соц мережах
Підтримати люк