Головна » У Харківській області оголосили День жалоби. Які наслідки обстрілу 17 і 18 серпня (фото)

У Харківській області оголосили День жалоби. Які наслідки обстрілу 17 і 18 серпня (фото)

Час прочитання: 2 хв

День жалоби за загиблими від російських обстрілів оголосили внаслідок російських атак на місто вчора ввечері і сьогодні на світанку.

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про обстріл 17 серпня?

Ввечері 17 серпня в Харкові пролунав вибух — в Індустріальному районі міста влучила російська ракета. На ранок вже сьогодні той же район атакувало п’ять безпілотників.

За попередніми даними, вечірню атаку на Харків здійснили з комплексу «Іскандер». Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок обстрілу постраждали 11 людей, серед яких — 13-річна дитина.

Ракета влучила в землю в районі житлової забудови, вибуховою хвилею було пошкоджено понад десять будинків і припарковані поряд автомобілі.

Які наслідки обстрілу 18 серпня?

Зранку 18 серпня в Індустріальному районі пролунали нові вибухи — місто атакували ворожі БпЛА. За даними Харківської обласної прокуратури, багатоповерхівку в Індустріальному районі Харкова атакували п’ять дронів типу «Герань-2». 

обстріл харків
обстріл харків

У пошкодженому житловому будинку зайнялася пожежа в кількох під’їздах, обвалилися перекриття. Рятувальні роботи тривають досі.

Кількість загиблих внаслідок ранкової атаки нині зросла до 7 — об 11:24 на каналі Харківського міського голови Ігоря Терехова з’явилася оновлена інформація про деблокування з-під завалів на місці обстрілу тіла ще однієї жертви.

DSC08572

DSC09216

DSC09339

DSC09826

Також відомо, що внаслідок обстрілу загинула ціла родина, що проживала в цьому будинку, — подружжя і їхні двоє дітей, 16-річний син та 1,5-річна дівчинка. За словами  начальника Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергія Болвінова, напередодні до родини приїздила бабуся. Тіло жінки також знайшли під завалами. Її особа буде встановлена за ДНК.

18 серпня оголошено Днем жалоби в Харківській області за жертвами російських обстрілів 17 та 18 серпня.

Текст — Дарина Карапетян, редактура — Олександра Пономаренко, фото — Іван Самойлов, обкладинка — Макс Бурєнок

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк