Головна - Новини - Міноборони запустило чат-бот «Армія+». Для чого він потрібен?

Міноборони запустило чат-бот «Армія+». Для чого він потрібен?

Час прочитання: < 1 хв

Міністерство оборони України створило чат-бот «Армія+» для військовозобов’язаних, військових та їхніх родин.

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про чат-бот?

У чат-боті зібрали актуальну інформацію стосовно різних послуг: як отримати статус учасника бойових дій, пройти ВЛК, отримати бронь чи рекрутуватись. 

Крім цього, там можна дізнатись як отримати пільги, що мають військові та члени їхніх родин.


Читайте також:


Як користуватись чат-ботом?

Щоб отримати необхідну консультацію достатньо перейти на профіль чат-бота у Telegram та обрати категорію питання, яке вас цікавить.

Зазначимо, що в лютому цього року Міноборони заявляло про розробку застосунку «Армія+», який мав містити електронне посвідчення захисника та форми зворотного зв’язку, що дозволяла би направляти рапорти у цифровому форматі. У нинішньому боті цієї функції немає. Натомість там є приклади рапортів для різних ситуацій.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк