Формація CMYK вдруге запускає освітній курс для електронних музикантів
Київська музична формація CMYK оголосила опенкол на другу хвилю курсу CMYK Education.
«Люк» розповідає про проєкт.
Що це за курс?
Проєкт створений для електронних музикантів і саундпродюсерів, які прагнуть експериментів у своїй творчості.
CMYK пропонує отримати досвід поєднання традиційної української музики з електронною. Протягом 8-тижневої програми на CMYK Education 2.0 артисти зможуть:
- Глибше зрозуміти специфіку української традиційної музики;
- Отримати досвід взаємодії з фольклорними капелами та гуртами;
- Ознайомитись зі структурою і навичками для роботи в напрямках drone і glitch;
- Записати традиційні інструменти для власних треків;
- Випустити трек, написаний в ході курсу, в збірці на лейблі CMYK-а;
- Презентувати допрацьований матеріал в межах вечірки-showcase.

Що відомо про першу хвилю курсу?
Вперше проєкт CMYK Education запустили 25 лютого 2025 року. Тоді він не тільки дав новий досвід, а й розвинув ком’юніті формації.
«Цей курс дав не лише нові навички, а й сформував спільноту. Музиканти вчилися одне в одного, і в результаті з’явилися сміливі танцювальні треки, що звучать інакше.
Я дивлюся на напівтемну залу, де люди танцюють під фолк і синтез, і думаю: «“СМИК“ додав нові сенси в мою українськість», — коментує першу хвилю курсу куратор проєкту Василь Симоненко.
Читайте також:
- Струнно-смичковий рейв CMYK оголосив опенкол на участь в освітній програмі
- Струнно-смичковий рейв CMYK запустив лейбл
- Стартував опенкол для музикантів на проєкт Mirage Camp Special
Як податись?
Для реєстрації артисти мають заповнити заявку за посиланням до 24 листопада включно.
Курс стартує на початку грудня і триватиме до кінця січня. З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті.
Участь у проєкті повністю безкоштовна, відбір кандидатів відбувається за тестовим завданням. Текст і обкладинки — Олексій Содома, редактура — Олександра Пономаренко