Проєкт «Блукання лісом» запрошує митців і мисткинь надати свої роботи
Новий проєкт співзасновниці «Харківського моря» Олени Мордик «Блукання лісом» запрошує митців, мисткинь та усіх зацікавлених до участі.
Усі роботи у довільному форматі з’являться у мистецькому укритті DRUK. Дедлайн подачі — 28 листопада.
«Люк» розповідає, що це за проєкт та як долучитися.
Що це за проєкт?
Проєкт «Блукання лісом» присвячений темі харківських лісів, які сьогодні перетворилися з місць спогадів та відпочинку на небезпечний простір.
Мета проєкту — створити уявний «пересаджений» ліс у безпечних умовах галереї, де кожен може знайти зв’язок із природою через мистецтво.
«”Блукання лісом” — це проєкт про ліс як місце спогадів, що зараз несе в собі небезпеку. Ми не можемо взяти ліс з собою чи зробити його безпечнішим. Але ми можемо створити наново, “пересадити”, перенести те, що для нас з ним пов’язано в укриття галерейного простору, — йдеться в описі до опенколу.
Тож ми чекаємо на роботи про ліс на Героїв, Олексіївський ліс, ліс як лімінальний простір або просто ваше улюблене дерево коло дому».
Виставка робіт відбудеться у просторі DRUK за адресою Гончарівський бульвар, 10/2. Дату анонсують незабаром.
Проєкт реалізований у партнерстві з ГО «Трубадури» та є результатом Лабораторії соціально-критичного мистецтва «Між контурів» Українсько-данського молодіжного дому.
Читайте також:
- Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив опенкол на 2025 рік
- Павлове поле: дім у лісі, ліс у домі. Прогулянки Харковом
- Григорівський бір: портал у місто, село, ліс та промзону. Прогулянки Харковом
- Лист до Харкова. Катя Дрозд
Який формат робіт?
Організатори «Блукання лісом» зазначають, що для проєкту підійдуть будь-які роботи, без обмежень. Приймаються твори будь-якого медіа, зокрема фотографія, відео, живопис, графіка, поезія, зіни, колажі тощо.
Виставка відбуватиметься у форматі Open Wall, за яким подані роботи експонуватимуться без відбору, а куратори лише адаптують експозицію до концепції та умов простору.
Також організатори заохочують учасників і учасниць принести у день відкриття свої улюблені каміння та палки, щоб надати виставці додаткових індивідуальних сенсів.
Як податися на участь?
Дедлайн подачі робіт — 28 листопада 2024 року.
Податися на участь в проєкті можна за посиланням на Google-форму.
Зв’язатися із кураторами проєкту та дізнатися більше про участь можна через Instagram.
Текст — Олександра Пономаренко, обкладинка — Макс Бурєнок