З будівлі Харківської міськради прибрали табличку російською мовою
Харківська влада офіційно повідомила про демонтаж російськомовних табличок з фасаду міської ради на майдані Конституції.
«Люк» розібрався у подробицях.
Харківський громадський активіст Вадим Поздняков, голова громадської організації «Світанок» та ініціативи «Декомунізація.Україна» отримав офіційну відповідь від міської влади щодо демонтажу російськомовних табличок з фасаду Харківської міської ради.
![](https://lyuk.media/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13-15.20.21-1-615x1024.jpeg)
![](https://lyuk.media/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230413_192805-661x1024.jpg)
Зокрема, директор Департаменту адміністративно-господарської діяльності Василь Дашутін доповідає в листі:
«За результатами розгляду повідомляємо, що станом на 11.04.2023 російськомовні таблички на фасаді Харківської міської ради відсутні», — йдеться в офіційній відповіді, яку опублікував телеграм-канал «Деколонізація.Україна».
![Харківська місбка рада прибрала російськомовну табличку](https://lyuk.media/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_12-23-44-1024x891.png)
Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд
Читайте також: