«Коли все по-справжньому»: «Хартія-Хаб» презентує документальну виставу-стендап
3 та 4 липня в «Хартія-Хабах» Полтави і Дніпра відбудуться прем’єри вистави «Коли все по-справжньому». В центрі сюжету вистави — історія Тетяни Тумасянц та Олексія Петриченко, колишніх акторів Харківського театру ляльок, а нині — військовослужбовців 13-ї бригади «Хартія».
«Люк» розповідає детальніше.
Про що вистава?
«Коли все по-справжньому» — документальна вистава-стендап двох акторів, які стали піхотинцями.
«На сцені — двоє. Вони разом працювали в театрі, разом пішли добровольцями, разом пройшли Херсонщину і Вовчанськ. Це історія кохання, війни, окопів, реклами піци, театру ляльок і французького кіно. Це — чорний гумор і чиста правда. Тут анекдоти чергуються з похоронами, кулеметники їдять кефір, а стилісти стріляють чергою», — йдеться в описі вистави на сторінці «Хартія-Хабу».

Автори та виконавці вистави — військовослужбовці 13-ї бригади «Хартія», Тетяна Тумасянц і Олексій Петриченко. Обидва вони були свого часу акторами Харківського театру ляльок, а коли почалося повномасштабне вторгнення, стали на захист Батьківщини.
Військові мають спільний шлях служби: разом пішли добровольцями у київське ТРО, далі брали участь в обороні Миколаєва, Херсона, Вовчанська, проходили службу у Словʼянську. У травні 2023 перейшли із ЗСУ до НГУ — до 13-ї бригади «Хартія», де й проходять службу до сьогодні.
Де і коли відбудеться прем’єра?
Прем’єра вистави «Коли все по-справжньому» запланована на два міста:
- 3 липня о 18:00 — Полтава, «Хартія-Хаб», вул. В’ячеслава Чорновола 7Б
- 4 липня о 18:00 — Дніпро, «Хартія-Хаб», вул. Барикадна 20
Вхід вільний. Реєстрація за окремими посиланнями на події в Полтаві і Дніпрі.
Тривалість вистави 50 хвилин, вікове обмеження 14+
Проведення вистави також планується згодом у «Хартія-Хабах» у Києві, Львові та Івано-Франківську.
Текст — Дарина Карапетян