Головна - Новини - На Харківщині порахували бобрів за підтримки Словенії
…

На Харківщині порахували бобрів за підтримки Словенії

Час прочитання: < 1 хв

Минулого тижня учні Краснокутського ліцею відвідали Національний природний парк «Слобожанський», де, зокрема, взяли участь у щорічному моніторингу бобра європейського. Захід проходив за підтримки посольства Словенії у Києві.

«Люк» ділиться подробицями.

Учні шостого та сьомого класів Краснокутського ліцею №1 стали першими, хто взяв участь у новій освітній програмі Національного природного парку «Слобожанський», що знаходиться у Богодухівському районі на Харківщині. Перша зустріч була присвячена щорічному моніторингу бобра європейського (Castor fiber). Про це повідомили організатори заходу з краснокутської громадської організації Green Art Tour:

«Обліки бобрів є одним з найбільш відомих волонтерських та науково-дослідчих заходів Парку,пишуть вони у Facebook. — Юні природолюби дізналися багато цікавого та важливого про бобрів, їх спосіб життя, значення та роль у нашій екосистемі. І, звісно, практика! Так знання засвоюються краще. Як воно, бути боброобліковцем?».


Читайте також:


У дописі також сказано, що учні разом з фахівцями Парку відвідали лісові болота з хатками бобрів, знайшли свіжі погризи на деревах та попрактикувалися у вирахуванні кількості жителів борової родини. Захід відбувся за підтримки Посольства Словенії у Києві.

Антон Алохінссон, фото — Green Art Tour, обкладинка — Макс Бурєнок

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк