«ЄрміловЦентр» оголошує опенкол для художників
Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» запрошує харківських художників взяти участь у виставковому проєкті у Франції.
«Люк» розповідає про цю можливість детальніше.
Що відомо?
Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» оголошує прийом заявок на участь у виставковому проєкті Kharkiv Public Art. Проєкт реалізовуватиметься в межах національного фестивалю Voyage en Ukraine за підтримки Французького інституту та Українського інституту. Метою конкурсу є показ робіт харківських художників у просторі L’Aéronef у французькому місті Лілль.
«Ми пропонуємо українським митцям представити власне бачення можливого художнього діалогу між двома містами-побратимами, де фасади Лілля та стіни Харкова стають експериментальними просторами для творчості, уяви та художніх інтервенцій у вигляді ескізів, розписів, та стріт-арту за допомогою різних художніх технік поверх урбаністичної фотографії», — повідомляють організатори.

Як узяти участь?
До участі у конкурсі запрошуються художники-графіки, монументалісти, ілюстратори, фотографи, діджитал та віжуал-митці. Для реєстрації необхідно:
- зареєструватись у формі;
- перейти за посиланням та обрати не менше 5 фото Харкова і Лілля для розробки ескізів;
- завантажити роботи на теку за цим посиланням і вставити посилання на неї в реєстраційну форму. При завантаженні робіт необхідно створити власну теку та підписати її своїм ім’ям та прізвищем або псевдонімом.
Дедлайн подачі заявок — 7 січня 2026 року.
З повною інформацією можна ознайомитись в реєстраційній формі. Додаткові питання можна надіслати на електронну пошту yermilovcentre@gmail.com.
Читайте також:
- Проєкт World Poetry Slam Ukraine оголосив опенкол для українських поетів
- Віденський Інститут гуманітарних наук оголосив опенкол для журналістів
- Видання «Лівий берег» оголошує опенкол для театральних критиків
Текст і обкладинки — Олексій Содома