Росіяни завдали ракетного удару по Харкову
Час прочитання: < 1 хв
Вранці 20 лютого росіяни вчергове атакували Харків.
«Люк» розповідає про наслідки атаки детальніше.
Що сталося?
20 лютого близько 5:10 російські війська нанесли ракетний удар по Слобідському району міста. Про атаку повідомив міський голова Ігор Терехов.
Попередньо росіяни застосували балістичну ракету типу «Іскандер-М». За інформацією Харківської обласної прокуратури внаслідок удару була пошкоджена адміністративна будівля, автомобілі та вікна у житлових будинках поруч. Загалом було пошкоджено щонайменше 13 будівель.
Станом на ранок 20 лютого інформація про постраждалих не надходила.

Новина оновлюватиметься.
Текст і обкладинки — Олексій Содома
Останні новини
18:12
23.06.2026
Новини
16:44
23.06.2026
Місто
12:01
23.06.2026
Новини
10:24
23.06.2026
Новини
Важливо
17:22
22.06.2026
Новини