В Івано-Франківську відбудеться прослуховування альбому SKOVORODANCE та дискусія щодо нього
15 вересня в Івано-Франківську в межах фестивалю «Харків: (не)релокованакультура» відбудеться літературна дискусія з прослуховуванням альбому SKOVORODANCE.
«Люк» розповідає детальніше.
Що відомо про подію?
Учасниками дискусії у «музично-вініловому форматі» стануть директорка Харківського літературного музею Тетяна Пилипчук та заступниця головного редактора видавництва Vivat Олена Рибка.
Відкрита зустріч буде присвячена старту публічних прослуховувань вінілової платівки SKOVORODANCE містами України.
«Сьогодні українська культура переживає свій новий ренесанс, і це відбулося не тільки в наслідок проявів нашого мужнього спротиву і протистояння викликам. Будь-які прояви творчості сьогодні стають платформою для комунікації, можливістю відчути всіх нас — людей із різними смаками, преференціями, соціальними викликами, рівнем освіти й статками — єдиним народом, що поважає себе і долає усі негаразди свідомо і згуртовано.
Одним із таких проявів став альбом SKOVORODANCE — унікальна літературно-музична колаборація, яка переосмислює творчість визначного українського філософа та поета Григорія Сковороди, а саме його збірку “Сад божественних пісень”», — йдеться в анонсі.
Подія відбудеться 15 вересня в Urbanspace, вул. М.Грушевського, 19 (Івано-Франківськ), початок о 14:00, вхід вільний.
Читайте також:
- В Івано-Франківську відбудеться фестиваль, присвячений культурі Харкова
- «Харків: (не) релокована культура». Стала відома програма фестивалю
Що це за альбом?
У музичному альбомі SKOVORODANCE музиканти переосмислили поетичну творчість Григорія Сковороди. Головна ідея проєкту — показати, що погляди філософа донині залишаються актуальними та об’єднують українців у найрізніших куточках країни.
До альбому, що виповнений в жанрі реґі, увійшло 12 треків, 11 з яких написані на слова Григорія Сковороди зі збірки «Сад божественних пісень». Автором тексту для ще одного треку став письменник і музикант Сергій Жадан.
Саунд-продюсерами платівки виступили українсько-німецький музикант і діджей Юрій Гуржи та тернопільський мультиінструменталіст і звукорежисер Лесик Омодада. Загалом, над альбомом працювали понад 35 музикантів, серед яких — Ірена Карпа, Олег Каданов, Галина Печеніжська, Сергій Сaвенко, Юрек Якубов, Хор одиноких сердець сержанта Пеппера, Frank London та інші митці.
Текст і обкладинка — Антон Малиновський