Головна - Новини - «Правило двох стін» — у мистецькому просторі «Манівець хаб» відкривається нова виставка

«Правило двох стін» — у мистецькому просторі «Манівець хаб» відкривається нова виставка

Час прочитання: < 1 хв

Цієї п’ятниці у харківському мистецькому просторі «Манівець хаб» відкривається виставка Ірини Зарубіної «Правило двох стін». Вона триватиме до кінця липня.

«Люк» розповідає докладніше.

У п’ятницю, 28 червня, у культурно-мистецькому просторі «Манівець» відкриється виставка графіки харківської художниці Ірини Зарубіної «Правило двох стін», присвячена життю у місті-фронтирі під час війни. 

«Правило двох стін передбачає, що від небезпеки вас має відділяти щонайменше дві стіни, бо одна, ймовірно, зруйнується від удару, а друга візьме на себе уламки стіни, віконного скла тощо,пише мисткиня. — Також правило двох стін передбачає, що ти починаєш малювати за столом коло вікна, а закінчуєш в коридорі». 

Виставка відкриється 28 червня, о 17:00, експозиція триватиме до 28 липня.

Адреса: проспект Науки, 56, «Манівець хаб» . 

Вхід за донат від 50 гривень, 30% йде на збір для ЗСУ.

Виставка Ірини Зарубіної

Читайте також:


Текст та обкладинка — Антон Алохінссон

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк