Харківська облрада хоче закупити 77 подарункових годинників
Харківська обласна рада планує закупити 77 годинників на суму майже 196 тисяч гривень. Їх збираються вручати на свята.
«Люк» з посиланням на «Харківський антикорупційний центр» розповідає детальніше.
Що про це відомо?
Харківська обласна рада оголосила закупівлю щодо придбання годинників з логотипом «Голова Харківської обласної ради» на 195,7 тисяч гривень. Про це стало відомо з системи публічних закупівель Prozorro. Планують закупити і подарувати 59 чоловічих та 18 жіночих годинників.
Подарункові годинники планують, як завжди, дарувати при проведенні загальнодержавних, професійних свят, а також для відзначення «пам’ятних та ювілейних дат, у тому числі ювілеїв заснування районів, територіальних громад та населених пунктів області».
У характеристиках годинників в документації вказано, що матеріал корпусу має бути з латуні, а покриття — сріблясте. Матеріал задньої кришки — нержавіюча сталь. Ремінець годинників має бути з натуральної шкіри. Середня вартість одного годинника складе приблизно 2541 грн.
Аукціон відбудеться 11 березня, годинники мають поставити до 10 квітня.
У минулому році Харківська облрада витратила на подарункові годинники 154,8 тисячі гривень. Тоді придбали 53 чоловічих та 30 жіночих годинників.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський