Головна - Анонси - Благодійна вечірка «ВРУБ 2»
…

Благодійна вечірка «ВРУБ 2»

Бар «Торба» продовжує ВРУБати.

Вруб — це штучна порожнина в гірській породі. Вруб в Торбі — це цілком природня і закономірна порожнина в культурній породі, яка веде в андеграунд. Цієї п’ятниці в цій порожнині можно буде почути і відчути різну, але головне, що якісну музику.

VESTIBULAR GLOW — почав свій шлях як продюсера і діджея під час першої і найжорсткішої хвилі ковіду в 2020 році. Є прихильником темної електронної музики, що просочена тілесними, похмурими, меланхолійно-сексуальними мотивами.
Перевагою його селекцій є такі жанри як EBM, Industrial, Minimal Synth, Acid, Dark Wave, Experimental, Industrial тощо…

MAKARON — фанат R’n’B нульових та поціновувач гетто-хаусу, розпочавший свою кар’єру з досить скандальної вечірки на Рибальскому мосту у Києві. За рік проживання у Британії він ввібрав локальних настроїв та вже готовий привнести у Харків свіжий вайб Лондонських вечірок, тож готуйте ваші ганфінгерс, шановні бадмани та рудбої! Цього разу буде драмчік.

ALPHA CENTAURI — знаходить джерело натхнення у сирому, промисловому звучанні EBM, дарк діско та техно. Найчастіше селекції уособлюють силу та енергію, демонструючи важкі ритми та чарівні басові лінії.

Всі зібрані кошти підуть до фонду «Є ВОЛОНТЕР».

Де: вул. Сумська 25, Torba Bar
Коли: 23 червня, 18:30
Вхід: донат від 100 UAH

18+

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк