Головна - Анонси - Екскурсія виставкою «Харків | Культура | Війна» та концерт гуртів «Зарисовка», KH8 та «Лютий Квітень»
…

Екскурсія виставкою «Харків | Культура | Війна» та концерт гуртів «Зарисовка», KH8 та «Лютий Квітень»

Новина для тих, хто любить нашу рідну харківську музику. А також для тих, хто хотів потрапити на виставку Олександра Осіпова під назвою «Харків | Культура | Війна», але так і не зміг.

Під час події можна задати Олександру питання, якщо вони виникнуть, а також замовити собі фото, якщо щось дуже сподобається. Основною ж частиною заходу стане концерт у форматі схожому на MTV Unplugged.

Розпочне музичний вечір гурт «Лютий квітень», який був створений акторами театру ляльок у березні 2022 року. Колектив виконує як власні авторські, так і відомі народні пісні. Влітку 2022 доволі несподівано вони припинили існування, а тепер так само несподівано повертаються в оновленому складі:

Владислава Аракелян, Яків Озеров — вокал
Андрій Третьяк — гітара
Ольга Пищита — скрипка

Другий гурт «КН8» можна назвати нашим локальним супергуртом, бо вони мають у складі відомих харківських музикантів, по таким колективам як Оркестр Че, Urbanistan, Stoned Jesus та багатьом іншим. Давно не було можливості чути їх в живу і склад виглядатиме також не зовсім звично:

Гліб Ковальов — вокал, гітара
Іван Кондратов — контрабас
Віктор Кондратов — кахон
Сергій Савенко — кларнет

А завершить вечір гурт «Зарисовка» з теплим українським регі у складі:

Артем Войцеховський — вокал, гітара
Павло Куштим — кахон
Yan Vedaman — саксофон

Частина зібраних коштів піде на ремонт автівок штурмового загону 5-ї Слобожанської бригади НГУ, які зараз перебувають на лінії фронту під Кремінною.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 02 червня, 18:00
Вхід: донат від 200 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк