Головна - Анонси - Показ фільму «Правила гри»
…

Показ фільму «Правила гри»

Відеофільм «Правила гри» фіксує перформанс, що відбувся у просторі зруйнованої будівлі на 536 день великої війни. На жаль, спільне поле тривоги та болю, в якому перебуває країна, зробила «правила гри» знайомими всім нам.

Цього разу Резиденція у селі Куземин мала назву «Гра в майбутнє». Зараз кожен індивідуальний біль і кожна думка про майбутнє зливається у спільний колективний роздум, де вчорашній день змішався з мріями та надіями завтрашнього. Навколо спроби побачити нові горизонти на перетині двох світів, театру ляльок та візуального мистецтва, протягом трьох тижнів і йшла робота митців. Нас поєднали теми, які поєднують зараз всіх українців: боротьба зі злом, мрія про перемогу та роздуми про майбутнє. Саме це стало структурою дії.

Координаторка: Наталія Іванова
Куратори: Костянтин Зоркін, Оксана Дмітрієва

Актори:
Антон Глазунов
Олександра Колесніченко
Лілія Осєйчук

Художники:
Богдан Локатир
Владислав Юдін
Еміль Мамедов
Лілія Петрова

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Де: майдан Свободи 4, «ЄрміловЦентр»
Коли: 12 жовтня, 18:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк