Головна - За містом - Гра в майбутнє. Резиденція ART KUZEMYN оголосила опенкол для українських митців
…

Гра в майбутнє. Резиденція ART KUZEMYN оголосила опенкол для українських митців

Час прочитання: < 1 хв

Мистецька резиденція ART KUZEMYN запрошує українських митців приєднатися до створення нової вистави під кураторством харків’ян: художника Костянтин Зоркіна та режисерки театру ляльок Оксани Дмітрієвої. Результатом трьохтижневої співпраці має стати прем’єра Харкові.

«Люк» розповідає детальніше.

Що це за проєкт?

Мистецька резиденція ART KUZEMYN оголосила опенкол для українських митців. Їх запрошують попрацювати разом з акторами та режисерами над створенням театральної вистави, спираючись на дослідження місцевої культурної та історичної спадщини. 

Проєкт на перетині візуального мистецтва і театру ляльок курують художник Костянтин Зоркін та режисерка Оксана Дмітрієва

Прем’єра підсумкової спільної вистави відбудеться у селищній громаді Куземина, а згодом — у Харкові.

«Імерсивність, спільна робота митців та акторів, майстер-класи для дітей, прем’єра вистави для місцевих жителів — все це має об’єднати нас навколо цікавого спільного проєкту», — пишуть організатори.

Проєкт ART KUZEMYN реалізують за підтримки Українського культурного фонду.

Як приєднатися?

Щоб взяти участь у резиденції «ART KUZEMYN: гра в майбутнє», треба заповнити заявку за посиланням та прикріпити портфоліо.

Дедлайн подачі заявок — 3 липня. Результати відбору оголосять 10 липня.

Тривалість резиденції – 3 тижні, з 20 липня по 13 серпня.

В межах резиденції митцям забезпечують проживання та кошти на продакшн роботи, а також стипендію у 20 тисяч гривень. Витрати на дорогу не покриваються.

Де знаходиться резиденція?

Мистецька резиденція ART KUZEMYN сповідує ідеї децентралізації культури, тому знаходиться у селі Куземин, в Охтирському районі Сумської області. Село знаходиться на правому березі Ворскли, на території Гетьманського національного природного парку.

Поруч із селом знаходиться Більське городище, VІІІ–ІІІ століття до нової ери. Це унікальна пам’ятка скіфської доби, визнана найбільшим поселенням у Європі епохи раннього заліза.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк