Головна - Анонси - Благодійний Flash Up: чай, фрі маркет, замальовки
…

Благодійний Flash Up: чай, фрі маркет, замальовки

Творча платформа Wonders найближчим часом поділиться з вами захопливими новинами, а поки проведе Flash Up з метою підтримки Будинку Архітектора!

Що таке Flash Up? Дивіться: ви приносите із собою все необхідне для малювання та речі, якими вже не користуєтесь (або якими хочете поділитися), приходите на подію, берете свіжий китайський чайок у Лужі та йдете до зони фрі маркету, де спілкуєтесь та обмінюєте свої речі на інші, прикольніші, у нових знайомих та старих друзів. А з п’яти вечора розпочнуться замальовки фасаду і залів Будинку Архітектора, для участі в яких вам не потрібно навіть бути «справжнім художником», після чого організатори гарно виставлять всі роботи. При цьому до вечора гратиме затишний діджейсет від діджея Appols-а.

Важливо! Подія без алкоголю.

Де: вул. Дарвіна 9, Будинок Архітектора
Коли: 13 жовтня, 16:00 (перенесено з 6 жовтня)
Вхід: вільний донат, 30% пійде на ремонт машин для ЗСУ

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк