Головна - Анонси - Концерт Олега Каданова та Стаса Кононова пам’яті Міши Кабанова
…

Концерт Олега Каданова та Стаса Кононова пам’яті Міши Кабанова

Акустичний гранж, вирощений на прадавніх гуцульських мотивах, лірика зі зведеними від болю щелепами, оптимістична антиутопія та сюрреалістична документалістика — усе це переплітається в піснях та віршах Олега Каданова («Оркестр Че», «Лінія Маннергейма», «Мантра Керуака»), які прозвучать в колаборації з вдумливим та витонченим майстром гітарних справ Стасом Кононовим («Сергій Бабкін», pur:pur та «Оркестр Че»).

Цей виступ також буде присвячено пам’яті Міши Кабанова — актора, волонтера, екс-учасник гурту «Оркестр Че», «вишибали» культового клубу Churchill’s та арт-директора пабу «Стіна».

Частина коштів від продажу квитків на концерт передається на потреби ЗСУ через волонтерське об’єднання «Культурний Шок».

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 09 вересня, 18:00
Вхід: 300 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк