Головна - Анонси - Спільний концерт «Які ми» Кароліни Кудріної та Наталки Маринчак
…

Спільний концерт «Які ми» Кароліни Кудріної та Наталки Маринчак

Арт-простір «79 кут» анонсує виступ музикантки Кароліни Кудріної та поетеси й ведучої ефірів «Радіо Накипіло» Наталки Маринчак.

Вечір присвячується українцям та українкам, воїнам та воїтельницям, чиї щоденний вклад та вибір служити Україні та її народу ми хочемо віддячити із вами разом. А отже першочергова мета заходу — збір коштів.

Що ви почуєте та побачите: ви почуєте вірші харківської майстрині слова Наталки Маринчак, а також живу та нову музику Кароліни Кудріної (North Karoline) у супроводі Івана Сеніна (гітара) та Іллі Романенко (арфа).

Задля спільної мети з Наталкою та Кароліною обʼєдналися також поетеса Дарія Зоріна та поетеса й комунікаційниця Gwara Media Ната Фандоріна.

Кошти, зібрані на вході та під час аукціону художніх лотів, будуть направлені:

— на потреби інструкторів 47-ї бригади, яка зараз відстоює по сантиметрах Донбас (Авдіївка).
— на потреби БФ “Громадянин”, який комплексно допомагає військовим з ампутаціями найсучаснішими протезами, фізичною та психологічною реабілітацією
— на потреби підрозділу аеророзвідки у складі 127 бригади ТРО.

Де: вул. Пушкінська 79/1, арт-простір «79 кут»
Коли: 25 листопада, 19:00
Вхід: 150 UAH по передпродажу, 200 UAH в день концерту; реєстрація та реквізити на оплату за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк