Головна - Анонси - Лекція «Прокляті поети»
…

Лекція «Прокляті поети»

Деяких із них вивчають у шкільній програмі, а дехто лишається недослідженим і маловідомим. Поети, які одночасно завершили епоху та поклали основи для поезії наступного століття. Після видання «Les poetes maudits», Поля Верлена, ця назва стала більш ніж просто означенням.

Ця лекція присвячена поетам, які і донині викликають особливий інтерес — «прокляті» поети. Ті, хто, коротко кажучи, «або поза суспільством, або проти нього». Сьогодні вони надихають безліч молодих творців.

На цій лекції буде розглянуто канонічних «проклятих поетів», включаючи Поля Верлена, Артура Рембо, Трістана Корб’єра, Стефана Малларме, Огюста Вільє де Ліль-Адан та Марселіну Деборд-Вальмор.

Лектор — Гліб Корсак, відомий ведучий YouTube та Telegram-каналів «маргінальна культура», співзасновник мистецької спільноти «Харьковская Бит-Коммуна» (2015-2018).

Не пропустіть можливість глибше погрузитися у світ поетичних «проклятих» і розкрити їхню невичерпну творчість та філософію.

Де: вул. Пушкінська 79/1, «79 кут»
Коли: 19 серпня, 18:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк