Головна - Анонси - Виставка «Меліорація» Еміля Мамедова
…

Виставка «Меліорація» Еміля Мамедова

Після півторарічної перерви АРТпідвал Муніципальної галереї відновив виставкову діяльність.

З успішним відкриттям першої виставки, галерея продовжує програму OPEN CALL 2021 року проєктом «Меліорація» Еміля Мамедова.

З концепції автора:

«З моменту початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України після 24 лютого життя кожного українця зазнало змін. Але дещо залишилося у всіх однаковим, а саме бажання боронити власну землю. Сприйняття “власної землі” в Україні, на мою думку, є ключовим питанням та майже ментальною підпіркою. Меліорація – це процес цілеспрямованого покращення властивостей землі для підвищення її родючості. Це своєрідне оберігання та доглядання землі. В умовах тотального пошкодження української землі було розглянуто альтернативні наслідки насильницького ставлення до неї. Земля стає активним суб’єктом бойових дій, вона страждає, деформується. У проекті зображено процес появи післявоєнного врожаю як наслідків трансформації землі. Проект “Меліорація” демонструє уявні процеси, що відбуваються на місцях, де була знищена здатність до вирощування. Процес зрошення символізує відновлення та відродження землі, яке необхідне для родючого існування».

Координаторка виставки — Дарія Герасімова.

Де: вул. Чернишевська 15, Харківська муніципальна галерея
Коли: 11 жовтня, 17:00
Вхід: вільний

Виставка триватиме до 12 листопада. АРТпідвал працює із середи по неділю з 13:00 по 18:00.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк