Головна - Місто - Комуналка замість Муніципалки. КП «Харьковские известия» зайняло приміщення Муніципальної галереї
…

Комуналка замість Муніципалки. КП «Харьковские известия» зайняло приміщення Муніципальної галереї

Час прочитання: < 1 хв

Вже другий місяць розкручується історія довкола виселення Муніципальної галереї з приміщення по вулиці Чернишевська, 15. Після суспільного розголосу міський голова Ігор Терехов стверджував, що «замість галереї під час війни за цією адресою працюватиме інше комунальне підприємство»

«Люк» нарешті дізнався, яке саме.

Минулого тижня директорка Муніципальної галереї Тетяна Тумасян отримала лист від комунального підприємства (КП) «ХАРЬКОВСКИЕ ИЗВЕСТИЯ»

У листі директор КП Микола Косий повідомляє, що його підприємство користуватиметься «нежитловими приміщеннями Муніципальної галереї протягом дії воєнного стану» (за словами Тумасян, спочатку мова йшла лише про термін у два місяці). 

«Під час користування нежитловими приміщеннями гарантуємо відшкодовувати всі експлуатаційні та комунальні платежі, дотримуватися протипожежних вимог, стандартів, норм та правил, проводити всі необхідні дії, пов’язані з підтримкою технічного справного стану переданого майна нам в користування», — йдеться в листі.

Наразі музейний фонд та картини галереї зберігаються у фондосховищі, майно частково перевезли до дитячої художньої школи імені І.Ю. Рєпіна на вулиці Єсеніна, 8А.

КП «ХАРЬКОВСКИЕ ИЗВЕСТИЯ» засноване у 2018 як друковане видання Харківської міської ради. Видання висвітлює діяльність міської та державної влади, а також інформує харків’ян щодо головних подій міста й області. Газета друкується коштом міського бюджету та розповсюджується безкоштовно. 

«Люк» стежитиме за подіями довокола переїзду Муніципальної галереї.

Антон Алохінссон, фото з архіву Тетяни Тумасян, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк