Головна - Анонси - Благодійна вечірка Monotronique & Friends 3
…

Благодійна вечірка Monotronique & Friends 3

Настав час третього епізоду серії благодійних вечірок Monotronique & Friends!

Цього разу Роман Monotronique Курган запросив виступити разом двох харківських продюсерів та діджеїв, які наразі базуються в Києві, але спеціально приїдуть пограти в рідному місті.

Hockins — продюсер та діджей, який пише музику з 2002 року та видавався на таких лейблах як 83, Banana Club, Elektroshock Records та Mastreskaya. Харківському масіву він також відомий як резидент знакових вечірок 10х років — «Танці пʼяних моряків». Наразі сфокусований на UKG та брейкбіт саунді. Представник хвилі — UA Garage.

GHETTO POZNYAKI — новий аліас Олега Соболєва, якого харківʼяни памʼятають по його нікнейму Copydbwoy. Олег також є адептом UKG й бейслайну та був одним із перших, хто представляв бейслайн саунд в Харкові та за його межами. Наприклад, протягом 2017 року був резидентом легендарноі британської радіостанції Sub FM. Попри все це, йому також близький саунд модулярних сінтизаторів та аналогових секвенсорів.

Цього разу мета вечірки — зібирати 15 000 гривень на відео-шолом для аеророзвідників 116 бригади ТРО, яка зараз у Донецькій області, та Mark Panghoud, якого ви можете знати як forward-thinking діджея, продюсера та резидента «Живот» та Shum Rave. Він нещодавно написав саундтрек для проекту «Ridne», який був представлений Standard Deviation на CTM Festival. Також він є заснованим вечірок «СОБРАНИЕ».

Де: вул. Чернишевська 4/6, «Плакуча Іва»
Коли: 17 червня, 18:00
Вхід: донат від 100 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк