Головна - Місто - Харківський діджей запускає благодійні івенти в барі «Плакуча Іва»
…

Харківський діджей запускає благодійні івенти в барі «Плакуча Іва»

В чому ідея вечірок?

Харківський діджей, резидент клубу «Живот» Monotronique (справжнє ім’я — Роман Курган) анонсував на своїй сторінці в Instagram серію благодійних івентів під назвою Monotronique & Friends. Заходи планують організовувати щомісяця, у барі «Плакуча Іва».

«В межах цієї серії [вечірок, — «Люк»] я буду грати сам і кликати різних крутих діджеїв та селекторів міста, які також є моїми друзями,пише Роман.

Івенти будуть проходити раз на місяць і так до перемоги!»

Гратимуть електронну музику. На івентах музиканти планують збирати гроші на допомогу українським військовим. 

«Кожного разу ми будемо збирати на щось нове. Це буде допомога моїм друзям, які захищають нашу країну прямо зараз, а також представникам клубної та музичної індустрії Харкова, що зараз знаходяться на передовій, — розповів «Люку» Роман.

Збір буде від входу [відвідати івент можна за 100 гривень — ці гроші підуть військовим]. Але 100 гривень — це початковий донейт і кожен може кинути стільки, скільки сам захоче».

Чому саме «Плакуча Іва»?

Співорганізатором вечірок є команда бару «Плакуча Іва». 

«”Плакуча Іва” — один із моїх найулюбленіших барів Харкова, в якому я дуже полюбляв знаходитись ще з самого відкриття плейсу, — каже «Люку» Роман Курган. 

Наразі бар є одним із головних кластерів електронної музики в місті і до цього хлопці [команда бару] вже пропонували зробити щось разом. І ось тепер я вирішив запропонувати їм ось такий проект. Як на мене, зараз це важливо, і якщо я можу бути корисним, то мій обов’язок як громадянина та [представника] електронної сцени — робити речі, які будуть давати поштовх місту як конентно, так і соціально».

Коли буде перший івент і хто гратиме?

Перший івент серії благодійних вечірок відбудеться цієї п’ятниці, 21 квітня. Початок о 19:00, прийти можна раніше.

Окрім організатора Monotronique гратимуть діджеї і резиденти харківського клубу «Живот» Asket (Ігор Аскет) та Nikitah (Микита Лаптов).

Івент

Івент

Івент

Афіша івенту Monotronique & Friends. Дизайнерка — Вікторія Орлова.

Вхід — донат від 100 гривень. Цього разу гроші підуть на автівку для розвідувального взводу 46-ї десантно-штурмової бригади.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк