Головна - Анонси - Благодійна вечірка Monotronique & Friends 4
…

Благодійна вечірка Monotronique & Friends 4

Настав час четвертого епізоду серії благодійних вечірок Monotronique & Friends!

Цього разу Роман Monotronique Курган запросив виступити разом iseeshine та Mark Panghoud.

iseeshine — продюсер та діджей. Головний стосовно хард 100bpm стаффу денсхоллово-реггетонового вайбу, а також більш аптемпо речей — таких як jersey club та philly club.

Mark Panghoud — forward-thinking діджей та продюсер, резидента клубу «Живот» та Shum Rave, який нещодавно написав саундтрек для проекту «Ridne», який був представлений Standard Deviation на CTM Festival. Також він є заснованим вечірок House of Sobranie. Минулого разу коли ми збирали донати для нього я вже все це писав, але таке не гріх сказати і двічі. Марк відпросився на один день, щоб приїхати та ексклюзивно відіграти, тож пропускати таке не рекомендовано.

Цього разу мета вечірки — збір на новий запит від Mark Panghoud та військової частини А4742 БПАК (безпілотних авіаційних комплексів). Потрібно багато чого, що можна охарактеризувати як «дрібниці». Але з таких дрібниць все і складається — FPV камера, мотори, акумулятори, пропелери, контролери, відеопередавачі та інше. Тому ціль — 15 000 гривень.

Де: вул. Чернишевська 4/6, «Плакуча Іва»
Коли: 22 липня, 18:00
Вхід: донат від 100 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк