Головна - Анонси - Благодійна вечірка Monotronique & Friends 5. Подвійна порція
…

Благодійна вечірка Monotronique & Friends 5. Подвійна порція

Настав час п’ятого епізоду серії благодійних вечірок Monotronique & Friends. І цього разу на вас чекає одразу дві події на честь дня міста та Дня Незалежності.

Кого можна буде почути?

Komponente — куратор лейблу Tvir, 1/2 лейблу Trance Pandemic, а також 1/2 дуету Komponente & Kurilo з яким він грав лайвом на попередньому Brave! Factory Festival у Києві. Також Слава певний період був букером Kultura Zvuku та привозив до Харкова музикантів із-за кордону та інших міст України. До цього він був 1/2 дуету KIM.

Alexander T. — за багато років в справі Саша був арт директором доволі багатої кількості місць, як наприклад Dvir та Depstor Bar. Також був 1/2 дуету Minianimal.

Blackbox — харківський продюссер та діджей, учасник колишнього проєкту Int Company, який випускався на таких лейблах, як Bad Taste та Close 2 Death і є одним з декількох харківських імен, що представляють нейрофанк сцену на світовій арені.

Kanzyug — діджей та продюсер, є представником нової хвилі драм енд бейсу, яка наразі складається не тільки з ламаної, але і з прямою бочки на 170 бпм. Валерій є адептом бейс музики вцілому, тому ви точно почуєте щось зокрема одного жанру. Також він є частиною бенду Nogrub, який грає альтернативний рок та електро панк, в якому він якраз і відповідає за електронну частину.

Цього раз мета вечірки — зібрати на машину для резидента (О)СОЗНАНІЄ та наразі бійця — Яріка Gasick. Ціль цього збору — 330 тисяч грн. Наразі зібрано 77 тисяч, і в планах за ці два дні закрити всю суму повністю.

Де: вул. Чернишевська 4/6, бар «Плакуча Іва»
Коли: 23 та 24 серпня, 18:00
Вхід: 200 UAH за один день, 300 UAH за два дні

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк