Головна - Анонси - Благодійна вечірка Monotronique & Friends 6
…

Благодійна вечірка Monotronique & Friends 6

Настав час шостого епізоду серії благодійних вечірок Monotronique & Friends!

Цього разу до Романа Monotronique Кургана приєднається екс-вокаліст банди X Box Murder та голова промогрупи SYSTEM-B PROMO, майстер hi-tech трансу, псайкору та інших надшвидких сабжанрів — b0ngdan. А також ви почуєте Славу Kedr — актора Інародного театру абсурду «Горобчик», вокаліста гурту «ПРОКЛЯТИЙ ХУЙ» та бойз-збір-бенду Badstreet Boys, резидента клубу «ЖИВОТ». Ще він наразі є одним з найактивніших волонтерів Харкова та одним з ключових волонтерів України. Ви легко можете в цьому переконатись, якщо просто зайдете до нього на сторінку. Слава буде з переважно джангл селекцією.

Мета вечірки — продовження збору Романа на авто для військових, подробиці за цим посиланням.

Де: вул. Чернишевська 4/6, «Плакуча Іва»
Коли: 30 вересня, 18:00
Вхід: 150 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк