Головна - Анонси - Пікнік для спільноти «Люка» у Савкиному Яру
…

Пікнік для спільноти «Люка» у Савкиному Яру

УВАГА! Подія переноситься через несприятливий прогноз погоди. Нову дату ми повідомимо згодом.

Редакція «Люк» запрошує спільноту, яка підтримує медіа на платформі Buy Me a Coffee,  на пікнік!

Червень, літо, сонечко — все натякає на те, що час зібратися друзями на природі. Якщо ви вже наш підписник, то готуйте плед, окуляри та вчіться грати в деберц, бо вже цієї суботи зустрічаємося у Савкиному Яру на пікнік.

У програмі: гарний краєвид не в людному місці, прохолодний чайок та добра компанія. Трошки поговоримо, пограємо та зарядимося сонечком, не виїжджаючи за місто. Приходьте зі своїми пледами та смаколиками, а ми захопимо чайок. 

А для тих, хто ще не підписався, але не хоче пропускати можливість попікнікувати з редакцією — агов, мінімальна ціна підписки всього 3$ на місяць!

Де: Савкин Яр, місце зустрічі повідомимо після реєстрації
Коли: 15 червня, 17:00
Вхід: захід для підписників медіа «Люк» на Buy Me a Coffee
Реєстрація обовʼязкова за посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк