Головна - Анонси - Прем’єрний показ документального фільму «20 днів в Маріуполі»
…

Прем’єрний показ документального фільму «20 днів в Маріуполі»

Команда українських журналістів Associated Press опинилася в оточеному Маріуполі. Вони намагаються продовжувати свою роботу з документування звірств російського вторгнення. Як єдині міжнародні репортер(к)и, що залишилися в місті, вони фіксують кадри, які пізніше стануть визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи. Після майже десятиліття висвітлення міжнародних конфліктів включно з війно Росії проти України, у складі репортерів/-ок Associated Press Мстислав Чернов створює свій перший повнометражний фільм «20 днів у Маріуполі».

Стрічка ґрунтується на щоденних репортажах Чернова та його особистих зйомках власної країни у війні. Це чітко вималюваний, болісний образ мирних громадян/-ок, які опинилися в облозі. Крім того, фільм показує, як воно — вести репортажі з зони конфлікту, а також роль та вплив такої журналістики по всьому світу.

Нагороди:

  • Приз глядацьких симпатій на кінофестивалі «Санденс» (2023),
  • Нагорода «F:ACT» на кінофестивалі CPH:DOX (2023) (номінація),
  • Нагорода памʼяті Ґреґа Ґунда (2023),
  • Нагорода «Кіно за мир» (2023)
  • Головний приз у конкурсі DOCU/УКРАЇНА та Приз глядацьких симпатій фестивалю Docudays (2023)

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 31 серпня, 19:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк