Головна - Анонси - Презентація проєкту «Відчаєспинне:Голоси» поетки Наталки Маринчак
…

Презентація проєкту «Відчаєспинне:Голоси» поетки Наталки Маринчак

У прес-центрі харківського медіа «Накипіло» відбудеться презентація проєкту харківської поетки Наталки Маринчак «Відчаєспинне:Голоси» (Видавець Олександр Савчук, Харків, 2023 рік).

Під час заходу буде презентовано аудіоверсію поетичної збірки «Відчаєспинне», до якої увійшло понад 85 віршів у авторському виконанні. Для «голосів відчаєспинного» Іваном Кондратовим було створено ексклюзивне музичне оформлення, а поетичні тексти звучать у супроводженні справжніх звуків воєнного Харкова. Бонусним треком в аудіокнизі є пісня «Колискова для ворога» від гурту «Лютий Квітень».

Також, під час акції буде презентовано унікальне анімаційне відео, яке створила дизайнерка Надія Величко на основі графіки Костянтина Зоркіна. А Наталка Маринчак буде читати наживо як вірші з «Відчаєспинного» так і нові поетичні тексти.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду.

Головні спікери:
Наталка Маринчак — поетка, авторка проєкту
Кирило Лукаш — актор, культурний менеджер, продюсер проєкту

Де: вул. Мистецтв 14, Прес-центр «Накипіло»
Коли: 06 листопада, 19:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк