Головна - Анонси - Відкриття виставки студентських архітектурних проєктів «Школи повоєнного Харкова» (Україна — Грузія)
…

Відкриття виставки студентських архітектурних проєктів «Школи повоєнного Харкова» (Україна — Грузія)

Складні часи для України породжують нові союзи та партнерства.

Восени 2022 студенти та викладачі Харківського національного університету будівництва та архітектури (нині ХНУМГ ім. Бекетова) та Державного університету Іллі (Тбілісі, Грузія) об’єдналися навколо проєктування нових шкіл у Харкові на місці тих, що були зруйновані російськими обстрілами.

Студентські проєкти шукають відповіді на важливі для всієї України питання: якою має бути нова повоєнна українська школа, як зробити з неї місце для навчання, розвитку, взаємодопомоги та праці задля кращого майбутнього України?

Організатори сподіваються, що після відкриття та міні-презентацій студентських робіт відбудеться невелика дискусія на цю тему.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 19 квітня, 18:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк