Головна - Анонси - Вистава «ЩУР» театру «Нафта»
…

Вистава «ЩУР» театру «Нафта»

Вистава «ЩУР» — абсурдна детективно-пластична комедія з елементами театру анімації.

У центрі уваги — простий робітник Пан Чепєленко, прибиральник за професією і фанат своєї справи.

Одного вечора він випадково знаходить підозрілий чемоданчик в одному зі сміттєвих баків, біля якого працював. Передчуваючи неладне, він поспішно ховає знахідку і тікає додому. Пан Чепєленко ще не знає, що на той момент за чемоданчиком вже полювали різні кримінальні клани і заїжджі бандити. Тому прибиральник стає важливою ціллю і пріоритетом для злодіїв. Починаються кумедні замахи і перестрілки, химерно переплетені з пластичними витівками героїв.

Паралельно відбувається ексцентричне розслідування цих замахів. Детектив Спун і Детектив Сміт разом із їхньою начальницею Детективкою Маерс намагаються зловити злодіїв на гарячому. Але в якийсь момент у детективному відділку з’являється відчуття, що… серед них завівся ЩУР! І розслідування стає ще більш абсурдним та загадковим.

Хто першим знайде таємний чемоданчик? Ким є Щур? Чи подружиться Пан Чепєленко з мафією? Що буде з детективами і при чому тут бабуся? Приходьте дивитися у виставі театру «Нафта»!

Де: вул. Чорноглазівська (колишня вул. Маршала Бажанова) 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 3 грудня, 16:00 та 19:00
Вхід: 300 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк