Головна - Анонси - Вечірка SP008 від Some People
…

Вечірка SP008 від Some People

Центр нової культури від харківської формації Some People вийшов з «демо-режиму» — тепер прийшов час для власних подій, в межах яких організатори крок за кроком відкриватимуть свою філософію, бачення та те, як вони чують харківський саунд «тут і зараз».

Зустрічайте вечірку під порядковим номером «008»!

Як кажуть у Some People: «В Харкові зараз дуже дивна атмосфера, попри нову хвилю постійних прильотів, попри проблеми зі струмом і зв’язком, все місто ніби ось цей дивак у вікні на постері: зустрічає весну, ходить на виставки і концерти, всі відклали телефони (в яких нема 3G) і дарують увагу один одному.

Покликали розділити цей час Контраста. Діджейська історія Петі починалась в Одесі, а зараз його все частіше називають важливим представником нової хвилі київської сцени. Його стиль можна описати як постійне переслідування мутуючого саунду — сплав глибоких мотивів гібридного бейсу, синтетичних брейксів, олд-скульного електро. Додаємо ще локальний вармап від Слави Компонента і працючий виставковий проєкт від Memory Lab під час події, чи можна взагалі таке пропускати?»

Line-Up:
Cantrust
Komponente

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 30 березня, 17:00
Вхід: передпродаж 300 UAH за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк