Головна - Анонси - Музично-поетичний благодійний вечір в театрі «Нафта»
…

Музично-поетичний благодійний вечір в театрі «Нафта»

22 грудня в просторі театру «Нафта» пройде музично-поетичний благодійний вечір. Приходьте в гості слухати авторську поезію і насолоджуватися живою музикою.

Також відбудеться благодійний аукціон. Серед лотів — роботи харківських митців. Усі кошти, виручені з аукціону, будуть переказані на потреби ЗСУ.

Цей захід підтримує «Теплий збір» спільно з Lit Slam UA і «Маніфест Харків». Збиратимуть 50 000 грн для 32-й і 43-й противотанкових бригад на Куп‘янському напрямку.

Ваші донати перетворяться на термобілизну, ліки, зарядні пристрої та закриють ряд потреб за запитом від військових на Харківщині.

Музиканти:
Фівер°
Фіалка
Богдан Синявський

Автори і авторки:
Сергій Савченко
Марина Низова
Мар’я Терція
Дарина Каденко
Дмитро Клімов

Де: вул. Чорноглазівська (колишня вул. Маршала Бажанова) 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 22 грудня, 17:30
Вхід: донат від 100 UAH, обов’язкова реєстрація за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк