Головна - Барабашовка - Пес з-під Вовчанська викопав собі сховище, щоб пережити російські обстріли
…

Пес з-під Вовчанська викопав собі сховище, щоб пережити російські обстріли

Час прочитання: < 1 хв

Під час евакуації покинутих тварин з Вовчанської громади зоозахисники знайшли трирічного пса Арона, який вирив собі яму, щоб перечікувати обстріли російською армією. Разом з ним евакуювали ще одного пса, шістьох котів та п’ятнадцять козенят.

«Люк» ділиться подробицями цього порятунку.

Що саме відбулося?

Покинутий хазяями собака у Вовчанській громаді Харківської області викопав собі яму у піску поруч із будою, аби пережити російські обстріли. Про це розповіли у соціальних мережах волонтери організації «Порятунок тварин Харків», які приїхали для евакуації тварин з села.

Коли рятівники прибули до заднього двору дому, мешканці якого поїхали, рятуючи свої життя, то знайшли пса прив’язаним до буди. Він був налаштованим дружньо і явно зрадів людям, коли їх побачив. Волонтери назвали пса Ароном та визначили, що йому приблизно три роки. Зараз він проходить реабілітацію у спеціалістів.


Читайте також:


Як зоозахисники рятують тварин від обстрілів?

«Порятунок тварин Харків» регулярно рятує домашніх улюбленців від небезпечних ситуацій. В останні кілька тижнів вони вивозять з Вовчанської громади тварин, чиї власники евакуювалися через російські обстріли. 

Разом із псом Ароном зоозахисники вивезли ще одну собаку, шістьох котів та п’ятнадцятьох козенят. Другий пес — шестирічний річний Аміго — вже пройшов реабілітацію та шукає свою нову родину. Арону теж пізніше планують знайти нових власників.

Ви можете підтримати «Порятунок тварин Харків» за реквізитами:

  • А-Банк: 4323 4070 0401 7637 Шпак Галина
  • Монобанк: 5375 4114 3343 1082 Шпак Галина
  • Р/р А-Банк, гривня: ГО «ПОРЯТУНОК ТВАРИН ХАРКIВ» IBAN: UA583077700000026003111184623 
  • «МоноБанка»: https://send.monobank.ua/jar/7ztCgZd8Ad
  • PayPal: animaladoption.ua@gmx.de

Текст та обкладинка — Антон Алохінссон

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк