Головна - Барабашовка - Собаку, що застряг під землею через російські обстріли, врятували поліцейські Харківщини
…

Собаку, що застряг під землею через російські обстріли, врятували поліцейські Харківщини

Час прочитання: < 1 хв

У селищі Пісочин під Харковом врятували песика, що заховався під землю після п’ятничного ракетного обстрілу міста. Небайдужі мешканки громади викликали поліцію та комунальників, аби звільнити собаку.

«Люк» ділиться подробицями.

Під час російського ракетного обстрілу Харкова 22 березня пес-безхатько заховався під плитою закинутої колекторної ями у Пісочині, звідки не зміг вибратися самостійно. Собаку врятували місцеві мешканки, комунальники та поліціянти. Про це повідомляє Пісочинська селищна рада.

«Жінка з донькою, проходячи повз, почули як скулить собака,сказано у дописі на Facebook. — Самостійно визволити їм песика не вдалось. Але небайдужість — це чудова риса наших людей!»

Жінка звернулася по допомогу до офіцерів поліції. Об’єднавши зусилля з комунальниками, тим вдалося врятували собаку.

Собака з Пісочина, що застряг під землею через російські обстріли

Рятівники собаки з Пісочина, що застряг під землею через російські обстріли

Собака з Пісочина, що застряг під землею через російські обстріли

У Пісочині врятували собаку, що застряг під землею через російські обстріли

Нагадаємо, на Харківщині вже четверту добу поспіль ліквідовують наслідки масованого ракетного обстрілу енергетичної інфраструктури. У місті досі є проблеми з водо- та електропостачанням, проте вдалося запустити метрополітен та частково відновити іншу критичну інфраструктуру.


Читайте також:


Антон Алохінссон, обкладинка — Макс Бурєнок

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк