Головна - Барабашовка - Під Балаклією врятували маленьку козулю
…

Під Балаклією врятували маленьку козулю

Час прочитання: 2 хв

Мешканка села біля Балаклії на Харківщині знайшла і вигодувала одиноке дитинча козулі, яке згодом передала до харківського екопарку.

«Люк» ділиться подробицями.

Що трапилось?

Неподалік від Балаклії місцева мешканка знайшла та вигодовувала маленьку козулю. Жінка згодом передала його до фахівців Центру порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім». Його створили при «Фельдман Екопарку» кілька тижнів тому, і наразі він швидко поповнюється новими мешканцями.

«Робота з порятунку тварин набирає обертів, пише екопарк на своїй Facebook-сторінці. — Ми намагатимемося допомогти всім, кому це потрібно — адже в умовах війни це особливо актуально. Життя — це найвища цінність, і ми боротимемося за кожну живу істоту, як це вже робили протягом багатьох років».

В екопарку також повідомили, що, окрім козулі, серед останніх переданих тварин є також чотири черепахи, три їжаки та папуги. Нещодавно до Центру також передали двох диких кабанчиків, врятованих бійцями 92 бригади на Харківщині.

Маленьку козулю передали до фахівців харківського екопарку
Маленьку козулю передали до фахівців харківського екопарку. Фото: Фельдман Екопарк

Що таке козуля?

Козулі, або ж сарни європейські — це вид невеликих оленів, розміром приблизно з домашню козу (звідси й назва). Це струнка тварина з тонкими ногами, самці мають невеликі ріжки, козуленятка вкриті білими плямами. Це один з небагатьох видів диких тварин, поширенню якого не загрожує діяльність людини.

Сарни проживають на території майже всієї континентальної Європи, ареал їхнього проживання постійно збільшується. Через це вони часто присутні на європейській та українській геральдиці, зокрема — міста Сарни та Сарненського району на Рівненщині.

Козуля зображена на гербах міста Сарни та Сарненського району

Антон Алохінссон, фото — Фельдман Екопарк, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк