Головна - Барабашовка - Двох врятованих кабанчиків передали до харківського екопарку
…

Двох врятованих кабанчиків передали до харківського екопарку

Час прочитання: 2 хв

Минулого місяця бійці 92-ї бригади знайшли двох маленьких кабанчиків, які втратили маму. Військові почали почали доглядати тваринок, і вони швидко перетворилися на TikTok-зірок. Зараз обох кабанчиків віддали до «Фельдман Екопарку», де вони житимуть із іншими копитними.

«Люк» розповідає детальніше про цю історію людяності українських бійців.

Що це за кабани?

Двох диких кабанчиків на початку травня врятували військові з 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, що базується на Харківщині. Тваринок випадково виявили у заростях очерету за допомогою тепловізора. Їхньої матері поряд не було — за словами керівництва парку, вона загинула від російських обстрілів, тому турботу про них українські захисники взяли на себе.

Кабанчиків назвали Тіша і Тоша. Вони швидко освоїлися у новій обстановці, а ролики за їхньою участі, які викладав їхній опікун із позивним Santik, набирали сотні тисяч переглядів у TikTok. 

Як склалася подальша доля молодих кабанів?

Наприкінці червня, коли Тіша і Тоша вже трохи підросли, бійці 92 бригади передали їх до харківського екопарку. Про це його власник повідомив у Facebook:

«Війська — не місце для тварин, тому кабанчиків вирішили передати до “Фельдман Екопарку”, — написав Олександр Фельдман. — Ми цінуємо цю довіру й беремо подальшу відповідальність за Тішу та Тошу на себе, в Долині альпак для них вже побудований зручний вольєр».

Фельдман також додав, що кабанчики стали першими мешканцями центру порятунку тварин, що відроджується у парку. Незабаром до них приєднається оленятко та інші врятовані харків’янами тварини. 

Кабанчики Тіша та Тоша з92 бригади у Фельдман Екопарку
Кабанчики Тіша та Тоша. Джерело: Фельдман Екопарк

Як допомогти 92 бригаді?

Підтримати бійців 92-ї ОМБр можна через благодійний фонд «ТВІЙ КРОК», який зараз збирає кошти на мобільну майстерню для бригади:

Також ви можете долучитися до збору на авто для бійців 92 бригади, який проводить гурт Dakh Daughters. Співачки оголосили розіграш своєї платівки за кожен внесок від 500 грн:

До донату треба додати ваші контактні дані. Вся звітність буде періодично публікуватися в Instagram.

Антон Алохінссон, відео — Santik, фото — «Фельдман Екопарк», обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк