Головна - За містом - Чи залишиться 8 березня вихідним? Українці зробили вибір у «Дії»
…

Чи залишиться 8 березня вихідним? Українці зробили вибір у «Дії»

Час прочитання: < 1 хв

Понад два мільйони українців взяли участь у голосуванні з приводу свята 8 березня. Опитані відповідали на питання «Чи залишити 8 березня вихідним днем?». Це опитування стало наймасовішим серед усіх голосувань в застосунку «Дія».

«Люк» повідомляє, що обрали українці.

Як проголосували?

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством культури запустили опитування у додатку «Дія». До 6 березня українці мали вирішити, чи залишиться Міжнародний день захисту прав жінок вихідним.

Згідно результатам голосування:

  • Більше 1,3 мільйонів українців проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним днем;
  • Більше 703 тисяч користувачів захотіли зробити 8 березня робочим днем;
  • Більше 110+ тисяч українців не визначилися з відповіддю.

«Це опитування стало наймасовішим серед усіх 11 голосувань, які були реалізовані в Дії. У ньому взяли участь понад 2,1 мільйона українців», — пишуть у Міністерстві цифрової трансформації.

Результати голосування пообіцяли врахувати у Парламенті перед ухваленням законопроєкту про 8 березня. 

Напередодні, 14 лютого цього року, депутати Верховної Ради запропонували скасувати свята 8 березня, а також 1 і 9 травня, замінивши їх на 25 лютого (День українки), 9 березня (Шевченків день) та другу неділю травня (День матері). Відповідний законопроєкт вже зареєстрований у парламенті.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк