Головна - За містом - Проєкт GladPet пропонує українцям безплатні ветеринарні онлайн-консультації 
…

Проєкт GladPet пропонує українцям безплатні ветеринарні онлайн-консультації 

Час прочитання: 2 хв

Онлайн-сервіс GladPet надає безплатні консультації лікарів-ветеринарів усім мешканцям України, чиї домашні улюбленці потребують допомоги, але не мають можливості відвідати ветеринарну клініку в умовах війни з РФ.

«Люк» розповідає, що це за ініціатива, та як можна отримати безплатну ветконсультацію.

Що таке GladPet?

GladPet — це український сервіс безплатних медичних онлайн-консультацій для власників домашніх тварин, які піклуються про здоров’я своїх улюбленців, проте не мають змоги відвідати ветеринара в умовах воєнного часу або вимушеної еміграції.

Фахівці GladPet у співпраці з міжнародною організацією «Ветеринари без кордонів» (VWB) з самого початку повномасштабного вторгнення допомагають українським тваринам та їхнім власникам. Насамперед це стосується поставок кормів та необхідних медикаментів у різні куточки України, особливо у найбільш постраждалі регіони.


Читайте також:


Проте згодом виявилося, що цього недостатньо. Власники тварин у постраждалих містах, а також ті, що виїхали в інші регіони, часто не могли отримати доступ до ветеринара. GladPet разом з лікарями харківської ветклініки «Пес і Кіт» та VWB організували безплатні онлайн-консультації. За цей час фахівці надали їх близько чотирьох тисяч, тим самим врятувавши понад 3600 тварин, найбільше — на Київщині та Харківщині.

Географія звернень до ветеринарних онлайн консультацій. Джерело: Gladpet
Географія звернень до ветеринарних онлайн консультацій. Джерело: GladPet

З якими проблемами найчастіше звертаються власники домашніх тварин ?

За понад рік роботи проєкту ветеринари виділили три найпоширеніших проблеми зі здоров‘ям домашніх тварин, з якими стикаються їхні власники в Україні:

  • 28% – дерматологічні проблеми;
  • 23% – розлади травлення;
  • 15% – проблеми сечовидільної системи.

Решта проблем припадає на інші групи захворювань.

Щоб уникнути проблем зі здоров’ям тварин та ускладнень, ветеринари рекомендують вчасно йти до лікаря. Вони радять звертатися до ветклініки невідкладно, якщо ви помічаєте за своїми улюбленцями зміни у стані здоров’я чи поведінки — це дозволить вчасно надати допомогу.

Як отримати безкоштовну консультацію ветеринара?

GladPet надає онлайн-консультації усім українським власникам домашніх тварин, що не можуть відвідати ветеринарну клініку через повномасштабне вторгнення.

Ви можете зареєструватися за посиланням або зателефонувати за номером: +380800351428.

Консультації надаються щодня, з 10:00 до 19:00.

Як ще GladPet допомагає тваринам?

Окрім безплатних ветеринарних онлайн-консультацій, GladPet також займається проблемами безхатніх тварин та допомагає їм знайти дім. На сайті можна обрати собі улюбленця або оформити опікунство над ним. За шість років роботи цього проєкту майже вісім тисяч тварин знайшли собі нові сім’ї.

Один з таких песиків-безхатьок — це Том. Він маленький — лише 4 місяці — грайливий і чемний хлопчик. Фахівці кажуть, що він виросте у собаку середнього розміру, близько 25 кілограмів — і Редакція «Люка» сподівається, що виросте у люблячій родині, яка ніколи його не покине.

Песик Том чекає на вас у GladPet

Пес Том чекає на вас у GladPet

Пес Том чекає на нового господаря

Песик Том чекає на вас

Якщо ви заберете Тома, ви отримаєте детальну онлайн-консультацію кінолога, а песику зроблять усі необхідні вакцинації та паспорт.

Дізнатися про Тома більше можна у його кураторки за номерами:

  • +380634282737;
  • +30990854130.

Антон Алохінссон, обкладинка — Макс Бурєнок

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк