Головна - За містом - «Худі, які рятують життя». Бренд одягу збирає на генератори для українських лікарень
…

«Худі, які рятують життя». Бренд одягу збирає на генератори для українських лікарень

Час прочитання: 2 хв

Виробник медичного одягу In White спільно із платформою для збору коштів на підтримку України UNITED24 представили лімітовану колекцію худі із принтами картин художниці Соні Морозюк

Гасло проєкту — «Худі, які рятують життя». Увесь прибуток від продажів спрямують на закупівлю генераторів для українських лікарень.

«Люк» розповідає, чим важливий цей проєкт і яку суму розраховують зібрати на допомогу лікарям.

Як виглядають нові худі?

До колекції увійшли худі з написами «Тримай людське тепло, якщо холодно» та «Тримай світлих людей, якщо темно»

«Я і вся моя команда у великому захваті від українських лікарів, — коментує у пресрелізі засновник компанії In White Павло Астахов.Ми бачили, як вони рятували життя під час пандемії, ночували в реанімаціях, тижнями могли не бачити рідних. Ми бачимо, як під час повномасштабного вторгнення лікарі пішли на фронт, працюють в госпіталях та в лікарнях в неймовірно важких умовах відключення світла. Ми хочемо допомогти лікарям рятувати життя».

Принт розробила київська художниця Соня Морозюк. Вона відома своїми колабораціями з українськими брендами: створила серію патріотичних листівок для Укрпошти, дизайнів для карт ПриватБанк у додатку Приват24, етикетки для води VODA UA, ексклюзивні шопери для мережі супермаркетів Le Silpo тощо. 

Куди спрямують гроші з продажів худі?

Усі кошти від продажу худі передадуть на закупівлю генераторів для операційних та реанімацій українських лікарень.

Павло Астахов каже, що бренд поставив за мету зібрати 500 000 гривень: 

«Поки ЗСУ бореться з ворогом на фронті, ми маємо докладати зусиль, щоб підтримувати один одного та нашу спільну життєздатність в тилу. Вірю, що нам вдасться зібрати кошти для купівлі 10 генераторів, вже завдяки українцям маємо 100 000 гривень і продовжуємо продаж худі, кожну гривню з якого спрямуємо на заявлену мету».

Купити худі можна на платформі за посиланням. Вартість — 2400 гривень. 

Олександра Пономаренко, фото бренду In White, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк