Головна - За містом - Львівський Jam Factory Art Center пропонує допомогу харківським митцям і мисткиням. Як долучитись?
…

Львівський Jam Factory Art Center пропонує допомогу харківським митцям і мисткиням. Як долучитись?

Час прочитання: 2 хв

З 10 березня по 21 травня триватиме програма «Навігація 2023: Open Call» від львівського арт-центру Jam Factory

Організатори запрошують до участі митців і мисткинь візуального мистецтва з різних міст України, які переїхали до Львова та області після 24 лютого, 2022.

«Люк» розповідає, що це за програма і як долучитись.

Для кого і чим корисна ця програма?

«Навігація» — це програма для підтримки художників та художниць, які вимушено переїхали у Львів у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.  

В межах програми митці отримують стипендію, доступ до простору майстерні та фінансування на реалізацію проєктів. Також є можливість презентувати свої роботи у Jam Factory Art Center.

У 2023 році програма пройде вдруге. У минулорічній «Навігації» взяли участь 17 митців та мисткинь з різних областей України. 13 із них — з Харківщини.

«“Навігація 2023” — продовження інтеграційної програми від Jam Factory Art Center, що знайомить художників/-ць з культурним і мистецьким полем Львова та сприяє їх професійному розвитку, — зазначають організатори на своєму сайті.

Ми хочемо створити умови, в яких митці будуть впевненіше почуватися у новому середовищі міста, отримають мережу професійних контактів, будуть краще орієнтуватися в професійному культурному і мистецькому полі Львова, зможуть презентувати свої проєкти вже існуючій авдиторії Jam Factory та професійній спільноті Львова, продовжити або відновити свою мистецьку діяльність, розпочати нові проєкти, в тому числі у співпраці з місцевими художниками».

Які умови і як долучитись?

Щоб взяти участь у відборі, треба заповнити Google-форму до 25 лютого включно.

Усі заявники отримають листа з результатами відбору не пізніше 3 березня.

Програма триватиме з 10 березня по 21 травня 2023 року.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк