Головна - За містом - Лист до Харкова. Лідія Стародубцева
…

Лист до Харкова. Лідія Стародубцева

Час прочитання: 3 хв

До початку повномасштабної війни Росії проти України в рубриці «Лист до Харкова» різні люди, які колись жили в нашому місті, писали листа абстрактному другу.

З 24 лютого ми публікуємо історії людей, які покинули рідне місто і сумують за ним.

Сьогодні свій лист надіслала історикиня культури, докторка філософських наук, професорка, завідувачка кафедрою медіакомунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Лідія Стародубцева.

Якщо б я писала сьогодні лист до давнього друга, то такий текст, впевнена, мав би вигляд який завгодно, але не класичного листа, що починається словами на кшталт: «Вітаю, дорогий Ім’ярек». Старомодний епістолярний жанр сьогодні пережив апгрейд — блискавичні комунікації SMS-повідомлень, телеграм-чатів, ланцюжків фейсбук-коментів.

А що, якщо б я листувалася не з давнім другом, а, скажімо, з містом? Рідним містом Ха, у якому жили і захоронені мої прадіди, діди, батьки і чоловік; де я народилася, виросла і прожила все своє життя: до повномасштабного вторгнення росії? Думаю, це листування виглядало б приблизно так. 

Рік 2022

February 24

Лист до Харкова

February 26

Лист до Харкова

February 27

Лист до Харкова

March 1

Лист до Харкова

March 2

Лист до Харкова

April 25

Лист до Харкова

Мау 15

Лист до Харкова

May 30

June 12

Лист до Харкова

July 30

Лист до Харкова

August 7

Лист до Харкова

September 12

November 28

Лист до Харкова

Рік 2023

January 21

Лист до Харкова

March 12

Лист до Харкова

April 1

Лист до Харкова

April 16

Лист до Харкова

Лідія Стародубцева, обкладинка і візуал — Катерина Дрозд


Читайте також:

Інші листи до Харкова

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк