Головна - За містом - «Який день війни». Слухайте та дивіться новий аудіовізуальний твір Стаса Корольова, зроблений з Google-трендів
…

«Який день війни». Слухайте та дивіться новий аудіовізуальний твір Стаса Корольова, зроблений з Google-трендів

Час прочитання: 2 хв

Сьогодні, 3 серпня, о 12:00 Стас Корольов — автор одного з найпотужніших українських альбомів 2021 року — випустив новий реліз, аудіовізуальний твір «Який день війни».

Трек побудований на запитах українців та українок в Google під час повномасштабної війни.

10 квітня артдиректорка та дружина Стаса Корольова Анастасія Весна зробила п’ять скрінів з різними питальними словами («який сьогодні день війни», «який сьогодні празник», «як правильно сповідатися», «як намалювати кота» тощо), до яких Google запропонував свої підказки.

З цих порад Стас скомпонував текст. А потім — записав пісню зі своїм гуртом. До складу увійшли: Анастасія Весна (артдирекція), Андрій Бармалей (саксофон), Олександр Явдик (барабани), Євген Дубовик (клавішні)  та сам Стас.

Далі Весна зробила відео з використанням оригінальних скрінів.

«”Який день війни” створений завдяки тому, що Весна буквально відкрила Google, щоб дізнатись, який день війни, — розповідає Стас. — Написала “Який” і залипла в рекомендації популярних варіантів запитів. Зробила декілька скрінів з різними початковими питальними словами. Я з цього з бендом зробив пісню. І Весна створила віжуал, використовуючи ті самі скріни, з яких все почалось».

Музикант наголошує, що цей реліз дає старт «другому сезону» Стаса Корольова. 

«У цьому сезоні зросла роль колективної творчості, — йдеться у пресрелізі. — Зокрема гурт Стас Корольов обкатує на концертах нове шоу, що створюється буквально  на ходу. Майже на кожному виступі засвічується одна чи кілька нових пісень, візуальних та перформативних ідей».

Мерч «Футболка року»

На підтримку релізу Стас Корольов випускає мерч «Футболка року» в колаборації з брендом Vbrano.

Усі кошти з продажу будуть спрямовані до Musicans Defend Ukraine — фонду на підтримку діячів і діячок української музичної індустрії, що боронять нашу країну або волонтерять.

Замовити футболку можна в інстаграмі Стаса.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк