Головна - За містом - В Україні працює новий Telegram-бот для дизайнерів і дизайнерок. Чим він буде корисний?
…

В Україні працює новий Telegram-бот для дизайнерів і дизайнерок. Чим він буде корисний?

Час прочитання: 2 хв

Маркетолог з Києва Богдан Щербаков розробив Telegram-бот, який містить понад 925 сервісів та ресурсів для дизайнерів і дизайнерок. 

«Люк» розповідає, що можна знайти у боті і як ним користуватись.

Що у Telegram-боті?

Безкоштовний Telegram-бот під назвою Hworknet Design містить понад 925 ресурсів для дизайнерів і дизайнерок. За словами розробника Богдана Щербакова, в боті є шрифти, іконки, ілюстрації, добірки сервісів, книг, фільмів.

Також є окремий розділ з пошуку роботи, який веде на чат. Там можна залишити повідомлення про себе і поспілкуватись у дизайнерській спільноті.

«Цей бот повністю безкоштовний. Створив його для того, щоб зміцнювати українське ком’юніті дизайнерів. В цьому боті можна знайти купу ресурсів, отримати нові знання, навички, знайти однодумців», — йдеться у пресрелізі проєкту.

Як користуватись цим Telegram-ботом?

Категорії структуровані по підтемах. Наприклад «Ресурси» містять пункти Шрифти, Іконки, Фотографії,  Ілюстрації, 3D, PSD, Мокапи та Відео. А «Саморозвиток» ділиться на Натхнення, Книги, Інформація та Фільми.

Hworknet Design

Hworknet Design

Hworknet Design

«У кожному із розділів йде видача по 10 матеріалів за раз. Це щоб не перевантажувати вас посиланнями і описами. Натискайте кнопку «Показати ще» — і ви отримаєте наступні 10 ресурсів, і так аж до кінця»,розповідає Щербаков.

Telegram-бот Hworknet Design доступний за посиланням.

Раніше Богдан Щербаков запустив стартап iDied — сервіс предсмертних записок, який передасть лист близьким у разі смерті користувача.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк