Головна - Місто - В Харкові покажуть фільм «Із зав’язаними очима». Чому його варто подивитися?
…

В Харкові покажуть фільм «Із зав’язаними очима». Чому його варто подивитися?

Час прочитання: 2 хв

У суботу, 11 грудня, в «Планеті Кіно» в Харкові відбудеться спеціальний показ фільму Тараса Дроня «Із зав’язаними очима», який закривав п’ятий кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. 

«Люк» розповідає, чому варто звернути на нього увагу.

«Із зав’язаними очима» — найкращий фільм у конкурсі дебютних стрічок Варшавського кінофестивалю та володар призу FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю, лауреат інших великих кіноподій. Загалом він брав участь у близько 20 фестивалях. 

«Фільм переміг у конкурсі дебютів на Варшавському кінофестивалі — фестивалі класу А, в Україні дуже небагато фільмів виграють його, — підкреслює PR-менеджерка фільму Анастасія Пугач

Також отримав приз FIPRESCI (від кінокритиків, міжнародної федерації кінопреси) на Одеському фестивалі, став найкращим східно-європейським фільмом на фестивалі в Німеччині.

Крім того, його відзначили нагородами в Індії, Бразилії, Іспанії».

Головну роль у стрічці зіграла володарка кінопремії «Золота Дзиґа» Марина Кошкіна.

Про що, власне, фільм?

Бійчиня ММА Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Чим цікавий показ у Харкові?

Спеціальний показ фільму відбудеться за участі кінокритика Родіона Броннікова. Раніше ми писали про кіноклуб «Магнолія», який він очолює.

Стрічку представить виконавець головної чоловічої ролі Олег Шульга.

  • Спеціальний показ фільму відбудеться в суботу, 11 грудня, о 17:00 в «Планеті Кіно». Купити квитки можна тут.
  • Також з 9 грудня подивитись фільм можна в Multiplex Нікольський. Квитки за посиланням.  

«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк